Intex XV Choral TUFB 36 Watt 2.1 Channel Wireless Bluetooth Subwoofer, Satellite Speaker (Brown)
Intex 4.1 Crystal FMUB Multimedia Speaker with Bluetooth/AUX/USB/FM

| Brand | Intex |
| Speaker Maximum Output Power | 65 Watts |
| Frequency Response | 20 Hz |
| Connectivity Technology | Bluetooth, Auxiliary, USB, wireless |
| Audio Output Mode | Surround |
About this item
- 65W (25W + 10W x 4) Power Output
- Driver Size Main Unit : 10.16 cm (4″) Satellite : 7.62 cm (“3) x 4
- Bluetooth Connectivity V5.1 With 10m Range
- Record your Musical Sessions
- Control You Music with Fully Functional IR Remote
Intex Shine FMUB 4.1 CH 65W Bluetooth Home Theatre Speakers
Intex 43.18 cm (17 Inch) LED Monitor IT-1701, HD IPS Panel, Anti-Glare Screen, VGA & HDMI Ports, 60Hz Refresh Rate, Slim Design, VESA Mount Compatible, Black
Intex 2.1 Cloud TUFB Multimedia Speaker with Bluetooth/USB/FM/AUX

| Brand | Intex |
| Speaker Maximum Output Power | 40 Watts |
| Frequency Response | 40 Hz |
| Connectivity Technology | Bluetooth, Auxiliary, USB |
| Audio Output Mode | Surround |
About this item
- 40W (20W + 10W x 2) Power Output
- Driver Size Main Unit : 10.16 cm (4″) Satellite : 7.62 cm (“3) x 2
- Bluetooth Connectivity V5.1 With 10m Range
- Record your Musical Sessions
- Control You Music with Fully Functional IR Remote
INTEX 2.1 Crystal FMUB Multimedia Speaker with Bluetooth/AUX/USB/FM

| Brand | Intex |
| Speaker Maximum Output Power | 45 Watts |
| Frequency Response | 20 KHz |
| Connectivity Technology | Wi-Fi, USB |
| Audio Output Mode | Surround |
About this item
- OUTPUT 45 WATTS
- Output wattage: 45.0 watts
- Included components: Main unit:1, satellite speaker:2, Audio cable:1, Remote:1, User manual:1
- Is Waterproof: False; Model: 1112-3000-011
Intex IT-2650 Digi Plus FMUB 60 Watt 4.1 Channel Wireless Bluetooth Multimedia Speaker (Black)

| Brand | Intex |
| Speaker Maximum Output Power | 60 Watts |
| Frequency Response | 20 Hz |
| Connectivity Technology | Bluetooth, Auxiliary, USB |
| Audio Output Mode | Surround |
About this item
- 60W(20W + 10W x 4) Power Output
- Driver Size Main Unit : 10.16 cm (4″) Satellite : 7.62 cm (3″) x 4
- Bluetooth Connectivity V5.1 With 10m Range
- Record your Musical Sessions
- Control You Music with Fully Functional IR Remote
Intex Beast 1003 Portable Wireless BT Speaker with 12W Sound Output, Up to 8 Hrs Music Play Time, True Wireless Feature, Multi-Connectivity Modes, Multi Coloured RGB Display Light(Ocean Blue)

| Brand | Intex |
| Speaker Maximum Output Power | 12 Watts |
| Connectivity Technology | Bluetooth, Auxiliary, USB |
| Audio Output Mode | Button Control |
| Mounting Type | Tabletop |
About this item
- Intex Beas 1003 comes equipped with 76mm Dynamic Driver Size for Sonic Bass powerful immersive sound;Its power packed 1200mAh battery ensures extended indulgence in musical bliss with up to 3.5 hours of play time, Charging time 1.5 Hours
- The speaker offers 12W of premium High Definition sound Premium design with RGB dancing lights & mobile tray holder;Intex Beast 1003 supports instant wireless connectivity with latest Bluetooth v5.0
- It is IPX4 rated which offers protection against sweat and water.; Multiple ways to stay connected – Handsfree calling, USB, AUX, TFT, TWS Connectivity FM Radio In-Built
- Multiple ways to stay connected – Handsfree calling, USB, AUX, TFT, TWS Connectivity FM Radio In-Built
- Model: 2101-9000-102; Warranty Type: 1 Year Warranty Provided By Intex From Date Of Purchase; Battery Average Life: 3 hours; Battery Capacity: 1200.0
Intex Dazzle FMUB 4.1 Multimedia Bluetooth Speaker USB PLAYABILITY Powerful Audio Effect (Black)

| Brand | Intex |
| Frequency Response | 20 Hz |
| Connectivity Technology | Bluetooth, Auxiliary |
| Audio Output Mode | Surround |
| Mounting Type | Mixed_mount |
About this item
- 78W (30W + 12W x 4) Power Output
- Driver Size Main unit: 13.33 cm (5.25″) Satellite : 7.62 cm (3″) x 4
- Bluetooth Connectivity V5.1 With 10m Range
- Record your Musical Sessions
- Control You Music with Fully Functional IR Remote
Intex Bang Plus 78 Watt 4.1 Channel Wireless Bluetooth Multimedia Speaker (Black)

| Brand | Intex |
| Speaker Maximum Output Power | 78 Watts |
| Frequency Response | 20 Hz |
| Connectivity Technology | Bluetooth |
| Mounting Type | Mixed_mount |
About this item
- 78W (30W + 12W x 4) Power Output.
- Driver Size Main unit: 10.16 cm (4″) Satellite : 7.62 cm (3″) x 4.
- Bluetooth Connectivity V5.1 With 10m Range; Record your Musical Sessions.
- Control You Music with Fully Functional IR Remote.
- Model: Bang Plus Fmub 4.1; Is Waterproof: False.