Dell 7480 Intel Core i7 14-Inch (35.56 cms) Full HD (1920 X 1080) Laptop (8 GB/256SSD/Windows 11 Pro/Integrated Graphics/Black/2.16 Kg)

| Brand | Dell |
| Model Name | Dell 7480 Intel Core i7 |
| Screen Size | 14 Inches |
| Colour | Black |
| CPU Model | Core i7 |
| RAM Memory Installed Size | 8 GB |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Special Feature | FHD Webcam, Anti-Glare Coating |
| Graphics Card Description | Integrated |
| Graphics Coprocessor | integrated_graphics |
About this item
- This Certified Refurbished product is tested to work and look like new with minimal to no signs of wear & tear.
- The product comes with relevant accessories and is backed by a minimum three months supplier backed warranty.
- 14-inch Full HD Anti-Glare (1920×1080) 720p HD Webcam with Microphone; 60Whr 4-Cell Battery up to 5 Hours with Express Charge, Windows 11 Pro 64-bit
- Intel 7th Gen Core i7-7600U (4MB Cache, 2.80GHz up to 3.80GHz Turbo Boost)
- Intel 8265 Dual-Band AC Wireless, Bluetooth 4.2, WiGig, USB-Type-C Display Port
- Battery Average Life: 13.0 Hours; Model: Dell 7480
ZEBRONICS Haze Wireless Mouse for Computers, Laptops with 1200 DPI, Advanced Optical Sensor, 2.4GHz USB Nano Receiver, Plug – Play Usage, Power Saving Mode and Comfortable use on Most Surfaces – Blue

| Brand | ZEBRONICS |
| Colour | Blue |
| Connectivity Technology | Nano Recevier |
| Special Feature | Wireless |
| Movement Detection Technology | Optical |
About this item
- Wireless mouse for Office use, Student use & everyday desktop purposes.
- Compatible with Desktop computers, Laptops | Plug & play usage without drivers.
- 1200 DPI | Easy & effortless control | Comfortable for editing, documentation, browsing & other regular use cases.
- Advanced Optical sensor | 3 button control | Durable performance | 1 Million click cycles.
- 2.4GHz USB Nano receiver | Stored inside the battery slot of the mouse | Direct connection to the Computer / Laptopโs USB port.
- Add 1x AA battery for power | Energy saving mode | Energy efficient performance for enhanced battery life.
- Ergonomic design | built to work on most surfaces.
Dell 7480 Intel Core i7 14-Inch (35.56 cms) Full HD (1920 X 1080) Laptop (16 GB/512 SSD/Windows 11 Pro/Integrated Graphics/Black/2.16 Kg)

| Brand | Dell |
| Model Name | Dell 7480 Intel Core i7 |
| Screen Size | 14 Inches |
| Colour | Black |
| CPU Model | Core i7 |
| RAM Memory Installed Size | 16 GB |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Special Feature | FHD Webcam, Anti-Glare Coating |
| Graphics Card Description | Integrated |
| Graphics Coprocessor | Integrated Graphics |
About this item
- This Certified Refurbished product is tested to work and look like new with minimal to no signs of wear & tear.
- The product comes with relevant accessories and is backed by a minimum three month supplier backed warranty.
- 14-inch Full HD Anti-Glare (1920×1080) 720p HD Webcam with Microphone; 60Whr 4-Cell Battery up to 13 Hours with Express Charge, Windows 11 Pro 64-bit
- Intel 7th Gen Core i7-7600U (4MB Cache, 2.80GHz up to 3.80GHz Turbo Boost)
- Intel 8265 Dual-Band AC Wireless, Bluetooth 4.2, WiGig, USB-Type-C Display Port
- Battery Average Life: 13.0 Hours; Model: Dell 7480
Dell Vostro 3420 Laptop,12th Gen Intel Core i3-1215U, 8GB & 512GB SSD, 14.0″ FHD WVA AG 250 nits, Windows 11 + MSO’21 (Bluetooth 5.0/Wireless 2.4G)/dell bag

| Brand | Dell |
| Screen Size | 14 Inches |
| Hard Disk Size | 512 GB |
| RAM Memory Installed Size | 8 GB |
| Operating System | Windows |
| Graphics Card Description | Integrated |
| Hard Disk Description | Solid State Hard Drive |
| Resolution | 1080p |
| Connectivity Technology | Bluetooth |
| Graphics Processor Manufacturer | Intel |
About this item
- Processor: i3-1215U (0.9 GHz up to 4.40 GHz, 10MB 6 Cores)
- RAM & Storage: 8 GB, 1 x 8 GB, DDR4, 2666 MHz & 512GB SSD
- Graphics & Keyboard: Integrated & Standard Keyboard
- Display: 14.0″ (35.56Cms) FHD WVA AG Narrow Border 250 nits
- DEVICE TYPE: Mouse
- CONNECTIVITY TECHNOLOGY: Wireless
- INTERFACE: 2.4 GHz, Bluetooth 5.0
- MOVEMENT DETECTION TECHNOLOGY: Opticle
Dell Genuine Original Laptop Adapter Charger 65w 19.5V 3.34A (New Pin 4.5 * 3.0mm) MGJN9 for Inspiron 11 3147, 3148, 3152, i3152, 3153, 3157, 3158, 316 (with 3 Pin Power Cable)

| Model Name | Charger for Dell 19.5V 3.34A 65W [MGJN9] |
| Brand | Dell |
| Compatible Devices | Inspiron 13 5000 Series – 5370 Inspiron 14 5000 Series – 5488 Inspiron 14 5000 Series 2in1 – 5482 Inspiron 14 5000 Series – 5480 Inspiron 15 – 7572 Inspiron 14 3000 Series – 3480 Inspiron 15 3000 Series – 3583 Inspiron 15 5000 Series – 5580 Inspiron 15 7000 Series – 7580 Inspiron 15 7000 Series – 7570 Inspiron 14 7000 Series – 7472 Latitude 3490 Vostro 3480 Vostro 3583 Vostro 5370 Vostro 5471 Vostro 5481 Vostro 5568 Vostro 5581 Inspiron 22 3000 Series AIO-3277 Ins |
| Form Factor | ATX12V |
| Wattage | 65 Watts |
About this item
- 100-240V ~ 1.6A 50-60Hz Output:19.5V–3.34A๏ผ65W 4.5mm tip (New/Small Pin)
- New Genuine Original Dell AC Adapter with non-retail packaging.Please kindly note: There are 2 kind of interface with Model LA65NS2-01,Please confirm the interface diameter is 4.5mm before purchase.
- Compatible SKU or DP/N:0MGJN9/0G6J41/0GG2WG/043NY4
- Compatible Factory Model: HA65NS5-00/LA65NS2-01
- Compatible Computer Model: Inspiron 13 5000 Series – 5370 Inspiron 14 5000 Series – 5488 Inspiron 14 5000 Series 2in1 – 5482 Inspiron 14 5000 Series – 5480 Inspiron 15 – 7572 Inspiron 14 3000 Series – 3480 Inspiron 15 3000 Series – 3583 Inspiron 15 5000 Series – 5580 Inspiron 15 7000 Series – 7580 Inspiron 15 7000 Series – 7570 Inspiron 14 7000 Series – 7472 Latitude 3490 Vostro 3480 Vostro 3583 Vostro 5370 Vostro 5471 Vostro 5481 Vostro 5568 Vostro 5581 Inspiron 22 3000 Series AIO-3277 Ins
- Compatible Computer Model: OptiPlex 3020 Micro, OptiPlex 3040 Micro, OptiPlex 3040 MT, OptiPlex 3040 SFF, OptiPlex 3046 MFF, OptiPlex 3046 MT, OptiPlex 3046 SFF, OptiPlex 3050 MFF, OptiPlex 3060 MFF, OptiPlex 3070 MFF, OptiPlex 3080 MFF, OptiPlex 3080 MT, OptiPlex 3080 SFF, OptiPlex 5050 MFF, OptiPlex 7040 Micro, OptiPlex 7050 MFF,OptiPlex 7070 UFF, OptiPlex 9020 Micro
Dell Original 65W Laptop Adapter-Black, Big Pin 7.4 MM, 19.5V 3.34A, Warranty 1 Year(Part Code: 6TM1C, H374X, G4X7T) Without Power Cord

| Brand | Dell |
| Connectivity Technology | USB |
| Connector Type | 7.4MM |
| Compatible Devices | Laptops |
| Compatible Phone Models | Inspiron |
| Included Components | 1 Laptop Adapter |
| Special Feature | Travel |
| Colour | Black |
| Input Voltage | 19 Volts |
| Mounting Type | Wall Mount |
About this item
- Without Power Card
- Power: 65W Output Voltage: 19V Output Current: 3.42A; Wattage: 65 watts
- Laptop Adapters come with 1 Year Manufacture Warrenty
- Compatible Partno’s: 06TM1C
- Power Source Type: Corded Electric
HP Stereo Wired On Ear Headphones with Mic USB G2 with Vegan Leather Earcups, Flexible 3.5Mm Audio Jack, Laptop/Pc/Office/Home Use, in-Line Volume Control/ 1 Year Warranty (428H5Aa), Color
- Control the Call : Hop on any call with ease. The flexible boom mic blocks the background noise to keep your call focused. The in-line volume control and mute keeps you in control of your environment.
- Snug and Comfortable : These durable vegan leather earcups are designed for all-day comfort. Just adjust the head strap to be perfectly snug so you can hop on and off calls all day without soreness.
- Simple USB-A Connection : A simple USB-A plug will have you on the call in seconds with a connection that wonโt glitch out or lose power.
- Works With Chromebook certified : The Works With Chromebook badge on a device means itโs optimized to work with your Chromebook and other Chrome OS devices. Enjoy a seamless experience across Works With Chromebook certified accessories. Look for the Works With Chromebook badge and rest assured that itโll all work together.
- 1 year manufacturer warranty on the device from the date of purchase.
DELL Latitude 5490 Core i5 8th Gen Laptop, 8 GB RAM, 256GB SSD, Intel HD Graphics, 14 inch (36.83 cms) HD Screen, Windows 11 Pro (Upgradable), MS Office, Black, Slim

| Brand | Dell |
| Model Name | Dell Latitude e5490 |
| Screen Size | 14 Inches |
| Colour | Black |
| SSD | 256 GB |
| CPU Model | Core i5 Family |
| RAM Memory Installed Size | 8 GB |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Special Feature | Anti Glare Screen, Thin |
| Graphics Card Description | Integrated |
About this item
- This Certified Refurbished product is tested to work and look like new with minimal to no signs of wear & tear.
- The product comes with relevant accessories and is backed by a minimum three months supplier backed warranty.
- Processor: Intel Core i5-8250U (1.6 GHz base clock , 6MB Cache)
- Display: 14-inch FHD (1366 x 768), Slim, Anti-Glare, 220 Nits
- Memory & Storage: 8 GB DDR4 SDRAM (2 x 8 GB) (Expandable UPTO 32gb) | 256 GB PCIe M.2 SSD
- Graphics : Integrated Intel HD Graphics 620
- Pre-Installed: MS Office 365 and Windows 11 pro
ZEBRONICS Zeb-Warrior II 10 watts 2.0 Multimedia Speaker with RGB Lights, USB Powered, AUX Input, Volume Control Pod for PC, Laptops, Desktop

| Brand | ZEBRONICS |
| Speaker Maximum Output Power | 10 Watts |
| Connectivity Technology | Auxiliary, USB |
| Mounting Type | Tabletop |
| Model Name | Zebronics Zeb-Warrior |
About this item
Warrior II is an 2.0 USB Powered Speaker. Note : Connect the usb side to either laptop or through adapter to any power source and another 3.5 mm pin to music source
Connects with Laptop, Desktop PC – 3.5mm AUX Input. Frequency response:150Hz- 20kHz, Driver size 52mm x 2
It comes with RGB LED Lights; It has an Volume Control Pod FeatureThe total out put is 10W (5W x 2) RMS
Color Name: Black
Warrior II is an 2.0 USB Powered Speaker. Note : Connect the usb side to either laptop or through adapter to any power source and another 3.5 mm pin to music source;Connects with Laptop, Desktop PC – 3.5mm AUX Input. Frequency response:150Hz- 20kHz, Driver size 52mm x 2
It comes with RGB LED Lights;It has an Volume Control Pod Feature
Zebronics ZEB-COMPANION 500 2.4GHz Wireless Keyboard & Mouse Combo, USB Nano Receiver, Chiclet Keys, Ultra Silent, Power On/Off Switch, Rupee Key, for PC/Mac/Laptop
About this item
2.4GHz Wireless Keyboard & Mouse ComboUSB Nano Receiver (Note: USB receiver will be provided inside battery slot or along with the packaging)Supports PC, Mac, Laptops with USB Port , Power On/Off SwitchKEYBOARD – 119 Keys including 12 Multimedia Keys, Rupee Symbol KeyChiclets Keys for Ultra Silent Operation , Laser Printed
Slim Design , Power Saving Mode , 2 x AAA Batteries Required (to be purchased separately)
MOUSE – 800/1200/1600 DPI Optical Tracking Sensor