iClever Bluetooth Mouse MD172, Wireless Mouse Dual Mode(Bluetooth+USB), Multi-Devices Ergonomic Mouse with 5 Adjustable DPI and 7 Buttons, Rechargeable Silent Mice for Laptop/iPad/MacBook/Tablet/PC

| Brand | iClever |
| Colour | black |
| Connectivity Technology | Bluetooth, USB |
| Special Feature | Rechargeable, Bluetooth, 2.4G, wireless, dual-mode, large hand |
| Movement Detection Technology | Optical |
HP EliteBook 840 G6 TouchScreen Laptop (Intel i7 8th Processor/i7-8665U with Quad core, 16GB RAM, 512GB SSD, 14″ Full HD 1920×1080 Display, HD Audio, Wifi, Windows 11 Pro)
About this item
- This Renewed product is tested to work and look like new with minimal to no signs of wear & tear.
- The product comes with relevant accessories and is backed by a minimum three month warranty.
- HP EliteBook 840 G6 TouchScreen Laptop (Intel i7 8th Processor/i7-8665U with Quad core
- 16GB RAM, 512GB SSD
- 14″ Full HD 1920×1080 Display, HD Audio, Wifi
- Windows 11 Pro & MS Office 365
HP EliteBook 840 G3 Business Laptop – 14″, Intel Core i5-6200U, 512GB SSD, 16GB DDR4 RAM, Intel AC + Bluetooth 4.2, Webcam, Windows 11 Professional

| Brand | HP |
| Screen Size | 14 Inches |
| Colour | Black |
| SSD Size | 512 GB NVME |
| CPU Model | Core i5 |
| RAM Memory Installed Size | 16 GB |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Special Feature | Anti Glare Screen, Webcam, Light Weight, Thin |
| Graphics Card Description | Integrated |
| Graphics Coprocessor | Intel HD Graphics 520 |
About this item
- This Certified Refurbished product is tested to work and look like new with minimal to no signs of wear & tear.
- The product comes with relevant accessories and is backed by a minimum three month warranty.
- Intel Core i5-6200U (up to 2.80GHz) 3MB SmartCache)
- 16GB DDR4 RAM PC4-17000 2133MHz (up to 32GB) | 512 GB SSD NVME
- 14.0″ diagonal LED backlight HD1 Slim eDP SVA Anti-glare (1366 x 768) | Intel HD Graphics 520
- Intel Dual Band Wireless 802.11 a/b/g/n/ac (2×2) WiFi and Bluetooth 4.2 combo, webcam
- Pre-installed Windows 11 Pro & MS Office 365
Dell Latitude 7480 14″ Touchscreen Laptop, Intel Core i7 7600U 2.8Ghz, 16GB DDR4, 512GB M.2 SSD, QHD 1440p, Thunderbolt 3 USB C, HDMI, Webcam, Windows 11 Pro

| Brand | Dell |
| Model Name | 7480 |
| Screen Size | 14 Inches |
| Colour | Black |
| SSD Size | 512 GB |
| CPU Model | Core i7 |
| RAM Memory Installed Size | 16 GB |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Special Feature | Touchscreen, Webcam, Thin |
| Graphics Card Description | Integrated |
About this item
- This Certified Refurbished product is tested to work and look like new with minimal to no signs of wear & tear.
- The product comes with relevant accessories and is backed by a minimum three months supplier backed warranty
- Dell Latitude 7480 14″ Touchscreen Laptop, Intel Core i7 7600U 2.8Ghz
- 16GB DDR4, 512GB M.2 SSD
- QHD 1440p, Thunderbolt 3 USB C, HDMI, Webcam
- Windows 11 Pro & MS Office 365
Dell Latitude 7480 14″ Touchscreen Laptop, Intel Core i7 7600U 2.8Ghz, 16GB DDR4, 256GB M.2 SSD, QHD 1440p, Thunderbolt 3 USB C, HDMI, Webcam, Windows 11 Pro

| Brand | Dell |
| Model Name | 7480 |
| Screen Size | 14 Inches |
| Colour | Black |
| SSD Size | 256 GB |
| CPU Model | Core i7 |
| RAM Memory Installed Size | 16 GB |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Special Feature | Touchscreen, Webcam, Thin |
| Graphics Card Description | Integrated |
About this item
- This Certified Refurbished product is tested to work and look like new with minimal to no signs of wear & tear.
- The product comes with relevant accessories and is backed by a minimum three months supplier backed warranty
- Dell Latitude 7480 14″ Touchscreen Laptop, Intel Core i7 7600U 2.8Ghz
- 16GB DDR4, 256GB M.2 SSD
- QHD 1440p, Thunderbolt 3 USB C, HDMI, Webcam
- Windows 11 Pro & MS Office 365
Dell Latitude 7490 Intel Core i7-8650U 14″ GHD Windows 11 Pro, Business Laptop, 16GB RAM/256 GB SSD

| Brand | Dell |
| Model Name | Dell Latitude |
| Screen Size | 14 Inches |
| Colour | Black |
| Hard Disk Size | 256 GB |
| CPU Model | Core i7 |
| RAM Memory Installed Size | 16 GB |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Special Feature | Anti Glare Screen |
| Graphics Card Description | Integrated |
Laptop Touchpad for Lenovo Ideapad 310 310-15isk Palmrest Touchpad with Keyboard (Silver Color)

| Brand | LowestRate |
| Compatible Devices | Laptop |
| Special Feature | touchpad |
| Colour | Silver |
| Style | Modern |
HP 330 15.6-inch Laptop Backpack/Trolley Pass-Through; Padded Back Panel; Padded air mesh Panel/Hand wash and air Dry/1 Year Limited Warranty (793A7AA)

- Protect your laptop with a padded laptop compartment. This backpack is comfortable, durable, yet delightfully lightweight letting you take your entire setup wherever you want to work.
- Carrying the world on your shoulders never felt so light and stylish with this one-bag travel companion. And when you need more room, just unzip and expand up to 21L of capacity. With that much space, you’re good to go for at least a weekend.
- Pack up all your tech with room to spare and slip your roller bag handle through the luggage passthrough to get on your way. There’s plenty of room to take your entire setup with you, with padded straps to keep you comfortable on the go.
- Your entire setup is coming with you. Slip your laptop through the top zipper into its dedicated enclosure, pack everything in the perfect pocket—mouse, power cable, keyboard—and hit the road or wherever you’re going. Now you have what it takes to take it all.
- Take your tech around town in the one bag that holds it all. Whether you’re working from home or the office, in a café or meeting, here or anywhere—you’ll need a lightweight backpack with the pockets, protection, and comfort to keep you moving. Open the possibilities of productivity.
ONIKUMA GAMING 82 Keys Mechanical Keyboard, 2 Years Warranty, Wired Gaming Keyboard with Blue Swithes, 6 Colors RGB Lights, Compatible with PC, Laptop, Desktop, ABS Keycaps, High-Performance, White Grey

| Brand | ONIKUMA GAMING |
| Compatible Devices | PC |
| Connectivity Technology | USB-C |
| Keyboard Description | Mechanical |
| Recommended Uses For Product | Video Editing, Everyday Use, Personal, Programming, Photo Editing, Gaming |
ZEBRONICS Zeb-Companion 500 2.4GHz Wireless Keyboard and Mouse Set, USB Nano Receiver, Chiclet Keys, Ultra Silent, Power On/Off Switch, Rupee Key, for PC/Mac/Laptop (White)

| Brand | ZEBRONICS |
| Colour | White |
| Connectivity Technology | Usb |
| Special Feature | Wireless,Portable |
| Compatible Devices | Laptop,Personal Computer |