ZEBRONICS K4000MW Wireless Keyboard with 2 Bluetooth & 2.4 GHz Wireless Connection,78 Keys, Integrated Multimedia Keys,Minimalist Design,Compatible with Laptop/Desktop/Tablet/Smartphone

| Brand | ZEBRONICS |
| Compatible Devices | Laptop, Desktop, Tablet |
| Connectivity Technology | Bluetooth |
| Keyboard Description | Integrated |
| Special Feature | Foldable |
DELL Latitude 5490 Core i5 8th Gen Laptop, 16 GB RAM, 512GB SSD, Intel HD Graphics, 14 inch (36.83 cms) HD Screen, Windows 11 (Upgradable), MS Office, Black, Slim

| Brand | Dell |
| Model Name | Latitue 5490 |
| Screen Size | 14 Inches |
| Colour | Black |
| Hard Disk Size | 512 GB |
| CPU Model | Core i5 Family |
| RAM Memory Installed Size | 16 GB |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Special Feature | Anti Glare Screen, Thin |
| Graphics Card Description | Integrated |
About this item
- Processor: Intel Core i5-8250U (1.6 GHz base clock , 6MB Cache)
- Display: 14-inch FHD (1366 x 768), Slim, anti-glare, 220 nits
- Memory & Storage: 16 GB DDR4 SDRAM (2 x 8 GB) (Expandable upto 32gb) | 512 GB PCIe M.2 SSD
- Graphics : Integrated Intel HD Graphics 620
- Pre-Installed: MS Office 365 and Windows 11 pro
(Refurbished) Dell Latitude 7390 8th Gen Intel Core i7 Thin & Light Business FHD Laptop (8 GB DDR4 RAM/256 GB SSD/13.3″ (33.8 cm) FHD/Windows 11/MS Office/WiFi/Webcam/Integrated Graphics)

| Brand | Dell |
| Model Name | Dell Latitude 7390 Notebook |
| Screen Size | 13.3 Inches |
| Colour | Black |
| Hard Disk Size | 256 GB |
| CPU Model | Intel Core i7 |
| RAM Memory Installed Size | 8 GB |
| Operating System | Windows 11 |
| Special Feature | Webcam, Light Weight, Thin |
| Graphics Card Description | Integrated |
About this item
- This Renewed product is tested to work and look like new with minimal to no signs of wear & tear.
- The product comes with relevant accessories and is backed by a minimum Three month seller warranty.
- Dell Latitude 7390 8th Gen Intel Core i7
- Thin & Light Business FHD Laptop
- (8 GB DDR4 RAM/256 GB SSD)
- 13.3″ (33.8 cm) FHD/Windows 11/MS Office/WiFi/Webcam/Integrated Graphics
Dell Latitude 7480 14″ Touchscreen Laptop, Intel Core i7 7600U 2.8Ghz, 8GB DDR4, 256GB M.2 SSD, QHD 1440p, Thunderbolt 3 USB C, HDMI, Webcam, Windows 11 Pro

| Brand | Dell |
| Model Name | 7480 |
| Screen Size | 14 Inches |
| Colour | Black |
| ย SSD Size | 256 GB |
| CPU Model | Core i7 |
| RAM Memory Installed Size | 8 GB |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Special Feature | Touchscreen, Webcam, Thin |
| Graphics Card Description | Integrated |
About this item
- This Certified Refurbished product is tested to work and look like new with minimal to no signs of wear & tear.
- The product comes with relevant accessories and is backed by a minimum three months supplier backed warranty
- Dell Latitude 7480 14″ Touchscreen Laptop, Intel Core i7 7600U 2.8Ghz
- 8GB DDR4, 256GB M.2 SSD
- QHD 1440p, Thunderbolt 3 USB C, HDMI, Webcam
- Windows 11 Pro & MS Office 365
Dell Latitude E5450 Laptop (CORE I5 5TH GEN/8GB/256GB/WEBCAM/14” WIN 11 PRO)
About this item
- This Renewed product is tested to work and look like new with minimal to no signs of wear & tear.
- The product comes with relevant accessories and is backed by a minimum three month warranty.
- Dell Latitude E5450 Laptop CORE I5 5TH GEN WEBCAM/14”
- 8GB/256GB/ WIN 10 PRO & MS Office 365
HP EliteBook 6th Gen Intel Core i5 Thin & Light HD Laptop (8 GB DDR4 RAM/256 GB SSD/14″ (35.6 cm) HD Display/Windows 11 Pro

| Brand | HP |
| Model Name | HP EliteBook |
| Screen Size | 14 Inches |
| CPU Model | Intel Core i5 |
| RAM Memory Installed Size | 8 GB |
| Operating System | Windows |
| Special Feature | Webcam, Light Weight, Thin |
| Graphics Card Description | Integrated |
| CPU Speed | 2.4 GHz |
| Hard Disk Description | SSD |
About this item
- This Renewed product is tested to work and look like new with minimal to no signs of wear & tear.
- The product comes with relevant accessories and is backed by a minimum three month warranty.
- HP EliteBook 6th Generation Intel Core i5
- 8GB RAM & 256 GB SSD
HP Elitebook X360 1030 G4 13.3-inch Laptop (8th Gen Core i7-8565/8GB/256GB SSD/Windows 11 Pro

| Brand | HP |
| Model Name | Elitebook X360 |
| Screen Size | 13.3 Inches |
| Colour | Silver |
| Hard Disk Size | 256 GB |
| CPU Model | Core i7 |
| RAM Memory Installed Size | 8 GB |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Graphics Coprocessor | Intel UHD Graphics 620 |
| CPU Speed | 1.8 GHz |
About this item
- This Certified Refurbished product is tested to work and look like new with minimal to no signs of wear & tear.
- The product comes with relevant accessories and is backed by a minimum three months supplier backed warranty
- HP Elitebook X360 1030 G4 13.3-inch Laptop 8th Gen Core i7-8565
- 8GB/256GB SSD
- Windows 11 Pro & MS Office 365
Dell Latitude E7470 Intel Core i7 6th Gen 14 inches Laptop /8 GB RAM/256 GB SSD/Windows 11 Pro

| Brand | Dell |
| Model Name | Latitude E7470 |
| Screen Size | 14 Inches |
| Colour | Black |
| SSD Disk Size | 256 GB |
| CPU Model | Core i7 |
| RAM Memory Installed Size | 8 GB |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Graphics Card Description | Integrated |
| Graphics Coprocessor | Intel HD Graphics 520 |
About this item
- This Certified Refurbished product is tested to work and look like new with minimal to no signs of wear & tear.
- The product comes with relevant accessories and is backed by a minimum three months supplier backed warranty.
- Intel Core i7 (6th Gen) 6600u / 2.3GHz with 8GB RAM and 256 GB SSD to provide you excellent performance. Preloaded with Windows 11 Pro and MS Office 365.
- Configure your Lattitude E7470 with an (1366×768 resolution) LED display with high brightness, and enjoy a premium visual experience.
- 3 x USB 3.0 1 x Ethernet 1 x Headphone/microphone combo jack 1 x HDMI 1 x Mini DisplayPort 1 x Dock 1 x SD card reader.
- Bluetooth 4.1, Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n.
Dell Latitude 7490 Intel Core i7-8650U 14″ GHD Windows 11 Pro, Business Laptop, 8GB RAM/256 GB SSD

| Brand | Dell |
| Model Name | Dell Latitude |
| Screen Size | 14 Inches |
| Colour | Black |
| Hard Disk Size | 256 GB |
| CPU Model | Core i7 |
| RAM Memory Installed Size | 8 GB |
| Operating System | Windows 11 pro |
| Special Feature | Anti Glare Screen |
| Graphics Card Description | Integrated |
About this item
- This Certified Refurbished product is tested to work and look like new with minimal to no signs of wear & tear.
- The product comes with relevant accessories and is backed by a minimum three months supplier backed warranty
- Dell Latitude 7490 Intel Core i7-8650U 14″ GHD
- Windows 11 Pro & MS Office 365
- 8GB RAM/256 GB SSD
Dell Latitude 7480 14 Inches Business Laptop – TFJ45 (14 Inches FHD Display, Intel I7-7600U 2.80GHZ, 8GB DDR4, 256Gb SSD, Windows 11 Pro)

| Brand | Dell |
| Model Name | 7480 |
| Screen Size | 14 Inches |
| Colour | Black |
| CPU Model | Core i7 |
| RAM Memory Installed Size | 8 GB |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Special Feature | Full Hd Anti-glare |
| Graphics Card Description | Integrated |
| Graphics Coprocessor | Intel HD Graphics 620 |
About this item
- This Certified Refurbished product is tested to work and look like new with minimal to no signs of wear & tear.
- The product comes with relevant accessories and is backed by a minimum three-month supplier backed warranty
- Dell Latitude 7480 14 Inches Business Laptop – Tfj45 (14 Inches FHD Display, Intel I7-7600U 2.80Ghz)
- 8 GB DDR4 & 256 GB SSD
- Windows 11 Pro & MS Office 365