R&S Printech Zebra LI4278 Cordless Handheld 1D Cordless Barcode Scanner Bluetooth Black Imager with Cradle and USB Cord Screen Code Reader (LI4278-TRBU0100ZY)
ZEBRONICS Premium Wireless Mechanical Keyboard, Outemu RED Switch, 3X Bluetooth, Hot swap, Mac, Android, Windows, Type C 1.8m Braided Cable, 2.4GHz RF, 18 RGB LED & Backlit Keys MAX Ninja 200 – White
ZEBRONICS Nitro Plus Mechanical Keyboard, 104 Keys, Clicky Blue Switches, Integrated Multimedia Keys, Multicolor LED, Windows Lock Function, 1.5m Durable Cable (Black)
Dell Latitude 5310 13.3″ Notebook – Full HD – 1920 x 1080 – Core i5 i5-10310U 10th Gen 1.7GHz Hexa-core (6 Core) – 8GB RAM – 256GB SSD
HP Color LaserJet Pro Multi Function Laser Printer 3303sdw
amazon basics 2 X 3W Multimedia PC Gaming Speaker with Aux Connectivity, USB Support, Volume Control, and RGB Lights
HP Color LaserJet Pro Printer 3203dw
Dell Latitude 7410 14โณ Notebook โ Full HD โ 1920 x 1080 โ Core i7-10610U 10th Gen 1.8GHz Hexa-core (6 Core) โ 32 GB RAM โ 512 GB SSD

| Brand | Dell |
| Model Name | Dell 7410 Latitude |
| Screen Size | 14 Inches |
| Colour | Black |
| Hard Disk Size | 512 GB |
| CPU Model | Core i7 |
| RAM Memory Installed Size | 32GB |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Graphics Card Description | Integrated |
| CPU Speed | 1.7 GHz |
About this item
-
- This Renewed product is tested to work and look like new with minimal to no signs of wear & tear.
- The product comes with relevant accessories and is backed by three month warranty.
- 32 GB DDR4 SDRAM
- Intel UHD Graphics with DDR4 SDRAM shared
- Windows 11 pro
- Connectivity technology: Bluetooth
Dell Latitude 5420 || Intel Core i7- 1165G7 (4 Core, 12M Cache, bas e 2.8GHz, up 4.7GHz) || 16GB RAM || 512GB SSD || Windows 10 Pro English || 14inch FHD (1920×1080) || 3 Years ADP Warranty, Silver

| Brand | Dell |
| Model Name | Latitude 5420 |
| Screen Size | 14 Inches |
| Colour | Silver |
| Hard Disk Size | 512 GB |
| CPU Model | Intel Core i7-1165G7 |
| RAM Memory Installed Size | 512 GB |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| Special Feature | Fingerprint Reader, Memory Card Slot |
| Graphics Card Description | Integrated |
About this item
- Ram memory installed size: 16.0 GB
- Memory storage capacity: 512.0; Hard disk size: 512.0 GB
- Included components: Laptop & Adapter
- Display size: 14.0 inches
- Hard Disk Interface: Serial Ata; Resolution: 1080p; Display Resolution Maximum: Full Hd (1920 X 1080)
Dell Latitude 7410 “” Notebook – Full HD – 1920 x 1080 – Core i5 i5-10310U 10th Gen 1.7GHz Hexa-core (6 Core) – 16GB RAM – 256GB SSD, 14-14.99 inches

| Brand | Dell |
| Model Name | F2WJ0 |
| Screen Size | 14 Inches |
| Colour | Black |
| Hard Disk Size | 256 GB |
| CPU Model | Core i5 |
| RAM Memory Installed Size | 256 GB |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| Special Feature | Fingerprint Reader |
| Graphics Card Description | Integrated |
About this item
- 16gb ddr4 sdram
- 256gb ssd
- intel uhd graphics with ddr4 sdram shared
- windows 10 pro (english/french/spanish)
- Connectivity technology: Bluetooth