HP EliteBook 840 G8 i5/11th Gen/8Gb Ram/256Gb ROM/

| Brand | HP |
| Model Name | EliteBook 840 G8 |
| Screen Size | 14 Inches |
| Colour | Silver |
| Hard Disk Size | 256 GB |
| CPU Model | Intel Core i5-1135G7 |
| RAM Memory Installed Size | 8 GB |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| Special Feature | Backlit Keyboard, Lightweight, Thin, Webcam |
| Graphics Card Description | Integrated |
About this item
- 【Upgraded】 Seal is opened for Hardware/Software upgrade only to enhance performance. 14.0″ Full HD (1920×1080) 60Hz IPS Display; Wi-Fi 6 AX200 Wifi, Bluetooth 5.0, 720p HD Webcam, Fingerprint Security System, Backlit Keyboard, .
- 【Powerful Performance with Intel Core i5-1135G7 Quad Core】 11th Gen Intel Core i5-1135G7 2.40GHz Processor (upto 4.2 GHz, 8MB Cache, 4-Cores) ; Intel Iris Xe Integrated Graphics, .
- 【High Speed and Multitasking】 8GB DDR4 SODIMM; 65W Power Supply, 3-Cell 53 Whr Battery; Silver Color, .
- 【Enormous Storage】 256GB PCIe NVMe SSD; 2 USB 3.1 Gen1, 1 HDMI, 2 Thunderbolt 4 (Type-C), Headphone/Microphone Combo Jack., Windows 10 Pro-64., 1 Year Manufacturer warranty from GreatPriceTech (Professionally upgraded by GreatPriceTech)
Dell Latitude 7410 14″” Notebook – Full HD – 1920 x 1080 – Core i5 i5-10310U 10th Gen 1.7GHz Hexa-core (6 Core) – 16GB RAM – 256GB SSD, 14-14.99 inches

| Brand | Dell |
| Model Name | F2WJ0 |
| Screen Size | 14 Inches |
| Colour | Black |
| Hard Disk Size | 256 GB |
| CPU Model | Core i5 |
| RAM Memory Installed Size | 256 GB |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| Special Feature | Fingerprint Reader |
| Graphics Card Description | Integrated |
About this item
- 16gb ddr4 sdram
- 256gb ssd
- intel uhd graphics with ddr4 sdram shared
- windows 10 pro (english/french/spanish)
- Connectivity technology: Bluetooth
ZEBRONICS Pixigo A16, 15.6 inch Portable Monitor, FHD 1080p, 180° Adjustable Stand, Lightweight, 16:9 Aspect Ratio, 300Nits, 16.7M Colors, Dual Input – Type C + Mini HDMI, Built-in Speakers
ZEBRONICS PIXAPLAY 18,Smart LED Vertical Projector, 8200 Lumens, 4K Support,Dolby Audio,200 inch Screen Size,HDMI,USB, WiFi,Supports Bluetooth,1080p Native,Electronic Focus,APP Support,Miracast
GAMURRY In-Ear Headphones 1001 TP C-B

Product Information Item details Brand Name GAMURRY Model Number 1001 Model Name 1001 Box Contents Eartip, Wireless Charging Case Age Range Description Adult Number of Items 1 Series Number 1001 Manufacturer GAMURRY ASIN B0CPLW9ZMV Customer Reviews 1.0 1.0 out of 5 stars (1) 1.0 out of 5 stars Controls Control Type Volume Control Control Method Touch Audio […]
Zebronics Zeb-Companion 107 Wireless Keyboard and Mouse Combo with Nano Receiver (Black)
Intex Caliber Wireless Mechanical Blue Switch Gaming Keyboard with 50 Million Clicks| 20 Mode RGB Lights, 4 Level Brightness | Anty-Ghosting| 1.5m Plug & Play Cable, Multi-Device Pairing (Black)
Western Digital WD Blue SN5100 NVMe 1TB, Upto 7100MB/s R, 5Y Warranty, PCIe Gen 4 NVMe M.2 (2280), Internal Solid State Drive (SSD) (WDS100T5B0E-00CPE0)
ZEBRONICS PIXAPLAY 24, Smart LED Vertical Projector, 4000 Lumens, 1080p Support, 160″ Screen Size, Auto Focus & Keystone, Bluetooth, WiFi, HDMI (ARC), USB, AUX, APP Support, Miracast

ZEBRONICS PIXAPLAY 55, Smart Projector, 10000 Lumens, 4K Support, 150 Inch Screen Size, Quad Core Processor, Bluetooth, HDMI, USB, WiFi, mSD, AUX, 1080p Native, APP Support, Miracast