Lenovo IdeaCentre 3 Desktop (12th Gen Intel Core i3 12100/8GB/512GB SSD/Windows 11/MS Office 2021/Interated UHD Graphics 730/WiFi 6/Bluetooth 5.2/Mineral Grey), 90SM001FIN

| Brand | Lenovo |
| Operating System | Windows 11 Home |
| CPU Model | Core i3 |
| CPU Speed | 3.3 |
| Graphics Card Description | Integrated |
| Graphics Coprocessor | Intel UHD |
| Memory Storage Capacity | 512 GB |
| Memory Slots Available | yes |
| Specific Uses For Product | Personal, Business |
| Personal computer design type | Computer Tower |
About this item
Processor: Intel Core i3-12100 | Speed: 3.3 GHz (Base) – 4.3 GHz (Max) | 4 Cores | 8 Threads | 12MB Cache
OS and Software: Windows 11 Home 64 | Office Home and Student 2021 | Xbox GamePass Ultimate 3-month subscription*
Memory and Storage: 8GB DDR4 RAM, expandable up to 32GB | Storage: 512GB SSD
Graphics: Integrated Intel UHD Graphics 730
Connectivity: Wi-Fi (11ax, 2×2) | Bluetooth 5.1
Front Ports: 2x USB-A 3.2 Gen 1 | 1x USB-C 3.2 Gen 1 (Data transfer & 5V@3A charging) |
1x headphone/mic combo jack (3.5mm) | 1x mic (3.5mm) || Rear Ports: 2x USB-A 2.0 | 2xUSB-A 3.2 Gen 1 | 1x VGA | 1x HDMI 1.4 | 1x Ethernet (RJ-45) | No CD Drive
In The Box: Desktop, USB Calliope Keyboard, USB Calliope Mouse, Power Adapter, User Manual
Lenovo IdeaCentre AIO 3 3 Dual Core (8 GB DDR4/512 GB SSD/Windows 11 Home/23.8 Inch Screen/HT 106BT) (Black, 43.3 cm x 18.5 cm x 54.1 cm, 1 kg)

Windows 11 Home
Intel Ryzen 3 Dual Core
RAM 8 GB DDR4
23.8 inch Display
| Model Name | HT 106BT |
| Series | IdeaCentre AIO 3 |
| Part Number | F0FX00AEIN |
| Colour | Black |
| Brand | Lenovo |
FINGERS Exquisite Combo Rangeela Series Wireless Deskset (2.4 GHz Technology with USB Nano Receiver, 12 Quick Soft-Touch Media Controls for Instant Access & Rupee Key)
HP USB-C 7-in-1 Hub
Boult Audio Z40 Gaming in Ear Earbuds with 60H Playtime, Dual Device Pairing, Built-in App Support, 40ms Ultra Low Latency, Quad Mic ENC, RGB LEDs, Bluetooth 5.4, IPX5 Ear Buds TWS (Black Moss)

| Brand | Boult |
| Colour | Z40 Gaming Black Moss |
| Ear Placement | In Ear |
| Form Factor | In Ear |
| Impedance | 32 Ohm |
About this item
- โ 60H Playtime: With an astonishing 60-hour battery life, Boult Z40 Gaming earbuds ensure you can dive into favorite music, podcasts, calls and games for extended periods without worrying about running out of battery.
- โ Built-In App Support: Seamlessly integrate your earbuds with the *Boult Amp* App to unlock a world of customized sound settings tailored to your gaming preferences. Fine-tune your audio experience for optimal performance and immerse yourself in every game.
- โ Dual Device Connectivity: Stay connected to your gaming laptop or PlayStation and smartphone simultaneously with dual device connectivity. Easily switch between devices without interrupting your gaming session, allowing for seamless multitasking and communication.
- โ Ultra-Low Latency Gaming: Experience lightning-fast responsiveness with just 40ms latency, ensuring minimal delay between your actions and their execution in-game. Enjoy a competitive edge with smoother gameplay and faster reaction times.
- โ 4 Mics Clear Calling: Engage in clear and precise communication with Zen Quad Mic Environmental Noise Cancellation technology, which effectively eliminates background noise for crystal-clear voice chat during intense work, workout and gaming sessions.
- โ Bluetooth 5.4: Benefit from the latest Bluetooth technology with Bluetooth 5.4 pairing, providing stable and efficient connectivity between your earbuds and gaming device. Enjoy uninterrupted gameplay with reliable wireless connectivity.
- โ Vibrant RGB LEDs: Immerse yourself in the gaming atmosphere with vibrant RGB LED lighting on your earbuds. Add a touch of flair to your gaming setup and stand out with eye-catching visuals that enhance your gaming experience.
ZEBRONICS 138 cm (55 inch) Ultra HD (4K) LED Smart WebOS TV (Zeb-55W2)

- Supported Apps: Netflix|Prime Video|Disney+Hotstar|Youtube
- Operating System: WebOS
- Resolution: Ultra HD (4K) 3840 x 2160 Pixels
- Sound Output: 20 W
- Refresh Rate: 60 Hz
The Zebronics ZEB-55W2 Smart LED TV is an artistic masterpiece that brings innovation, technology, and entertainment to your fingertips. With its Operative WebOS, stunning audio and video quality, ThiQ AI integration, and seamless connectivity options, it transcends the boundaries of conventional television. Elevate your entertainment quotient and embark on a journey where every moment is a visual and auditory delight. Choose the Zebronics ZEB-55W2 Smart LED TV and redefine the way you experience television.
HP ProDesk Desktop Computer PC (Intel Core i5 4th Gen, 8 GB RAM, 256 GB SSD, Windows 10 Pro, MS Office, Intel HD Graphics, USB, VGA), Black

| Brand | HP |
| Operating System | Windows |
| CPU Model | Core i5 4570 |
| CPU Speed | 3.2 GHz |
| Cache Size | 8 GB |
| Graphics Card Description | Integrated |
| Graphics Coprocessor | Intel HD Graphics 4600 |
| Memory Slots Available | yes |
| Specific Uses For Product | personal |
| RAM Memory Installed Size | 8 GB |
About this item
- This Renewed product is tested to work and look like new with minimal to no signs of wear & tear
- The product comes with relevant accessories and is backed by a minimum three months seller warranty; box may be generic
- Fast Processing: The Intel Core i5 4570 3.2 GHz up to 3.6 GHz with Intel Turbo Boost processor along with 6 MB Cache and integrated Intel graphics provide fast processing, making it a powerhorse for most tasking needs. Enjoy High End Business Class performance in this Desktop Computer PC.
- Robust Security: HP ProDesk Business Class Desktop computer offers secure, scalable and robust architecture with limitless expansion possibilities.
- Efficient Performance: It has 8 GB RAM with expandable slots, 256 GB SSD for Fast Processing and efficient performance.
- Mutltiple Ports: Comes with a variety of ports for all possible needs, USB, parallel, serial connectors, VGA, esata, keyboard, mouse connector, PCI express X16. It also comes pre installed with Windows 10 Pro and MS Office 365
Dell Optiplex 7040 Mini PC (Intel Core i5 6th Gen, 16 GB DDR4 RAM, 512 GB SSD, Windows 11, WiFi, MS Office | Intel HD Graphics | USB, Ethernet, DP), Black

| Brand | Dell |
| Operating System | Windows 11 |
| CPU Model | Core i5 6500T |
| CPU Speed | 2.5 GHz |
| Graphics Card Description | Integrated |
| Graphics Coprocessor | Intel HD Graphics 530 |
| Memory Storage Capacity | 512 GB |
| Memory Slots Available | YES |
| Specific Uses For Product | Business |
| Personal computer design type | Mini PC |
About this item
- Dell Optiplex 7040 Business Class Mini PC Secure, Scalable and Robust Architecture with limitless expansion possibilities. This desktop computer has features like Intel i5 6th gen processor with 2.5 GHz up to 3.1 GHz with Intel Turbo Boost Technology , 16 GB DDR4 RAM, 512 GB SSD making it the perfect mini desktop pc to carry out all tasks in one place
- The Intel core i5 6500T 2.5 GHz processor along with 6 MB Cache and integrated Intel graphics provide fast processing, making it a powerhorse for most tasking needs. Enjoy High End Business Class performance with Core I5 6500T, upto 3.1 GHz turbo boost.
- It comes pre installed with Windows 11 and MS Office 19.
- Comes with a variety of ports for all possible needs, USB 2.0, USB 3.0,DP, display port, keyboard, mouse connector,audio in/out port.
Dell U3223QE Ultrasharp 31.5 Inch (80cm) 3840 x 2160 Pixels 16:9 4K Ultra HD USB-C Hub IPS LED LCD Monitor

| Brand | Dell |
| Screen Size | 31.5 Inches |
| Resolution | 4K UHD 2160p |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Image Contrast Ratio | 2000:01:00 |
About this item
- Native Resolution: 4K 3840 x 2160 at 60 Hz
- Panel Type: IPS Black Technology
- Built-in Devices: USB 3.2 Gen 2/USB-C hub
- Brightness: 400 cd/mยฒ
- Response Time: 8 ms Normal, 5 ms Fast
Left & Right Touchpad Key Button Replacement for Dell Latitude E7280 7280 E7290 7290 E7390 7390 E7380 7380 Laptop 0HR8RF PK37B00JC00

- 100% Brand new and high quality,This Product Are Tested Before Shipping.
- ย Left & Right Touchpad Key Button Replacement For Dell Latitude E7280 7280 E7290 E7390 E7380 7290 7380 7390 Laptop 0HR8RF HR8RF CN-0HR8RF PK37B00JC00.
- Easy for you replace your faulty,cracked or broken one ,seller remind that you should replace this in the off state.
- Please feel free to contact us if you need to place bulk order, we will give you best wholesale price.
- LowestRate offer you best service, if you have any questions, please feel free to contact LowestRate customer service !